Забронювати студію

on-line бронь

СТУДІЯ НЕ ГАРАНТУЄ ЗАПИС ЧИСТОГО ЗВУКА !!!

Особиста інформація

Фотосесія, Production, захід?
*прибирання оплачується за фактом.

Потрібен час після 22:00? Вкажіть це у примітку.
З правилами студії ознайомлений
   (ознайомтеся з правилами та поставте галочку)

Цена:

У разі бронювання клієнт погоджується із правилами роботи у фотостудії. Клієнт також несе відповідальність за всіх, хто перебуває разом із ним у залі, який він орендує.

Адміністрація не несе відповідальності за забуті речі на території студії.

БРОНЮВАННЯ І ОПЛАТА

Для бронювання студії: скористайтесь формою онлайн бронювання.
Після бронювання необхідно внести повну суму, протягом 24 годин — переказати на карту або оплатити готівкою адміністратору студії.
Після переказу коштів необхідно надіслати підтвердження оплати (фото або скріншот чека) у VIBER на номер +38 063 562 30 02.

Якщо оплата не підтверджується протягом 24 годин, бронювання скасовується автоматично.

ВІДМІНА БРОНЮВАННЯ

Бронюючи студію, після підтвердження бронювання клієнт автоматично приймає умови оренди, у тому числі виплату штрафу в разі скасування оренди студії. Перенесення броні можливе лише 1 раз!
При скасуванні\переносi зйомки:
за 4 дні
більше днів-передоплата за бронь залишається на депозиті, яким можна скористатися в перебігу 2-х місяців від дати скасованої зйомки;
за 3 дні — 30% від вартості броні;за 2 дні — 50% від вартості броні;
за 1 день або в день зйомки — 100% від вартості броні.

Повернення грошей не передбачено!
Мінімальний час оренди — 1 година.
Мінімальний час продовження — 30 хвилин.
Сума не зменшується, якщо клієнт запізнюється або завершує зйомку достроково.
За потреби можна продовжити оренду, якщо цей час вільний.

Нічний час (після 21:00), ранковий час (до 9:00) і святкові дні можна бронювати за попереднім погодженням з адміністрацією. Цей час оплачується додатково: +100 грн/год.
Дзвінки приймаються з 10:00 до 20:00.

ПРАВИЛА ОРЕНДИ ЗАЛІВ СТУДІЇ

У разі проведення фото-, відеозйомки з командою більше 15 осіб або тривалістю понад 5 годин можлива доплата за прибирання залу, якщо воно буде потрібне. Про можливу доплату вас поінформує адміністратор після завершення вашої зйомки.

Фактичний час зйомки за умови бронювання 1 години становить 55 хвилин. Останні 5 хвилин відводяться на збирання учасників зйомки й розміщення реквізиту.

Початком оренди фотостудії вважається час, який було заброньовано, незалежно від того, коли клієнт зайшов на локацію.

Закінченням оренди студії вважається час, який клієнт забронював: після закінчення зазначеного часу фотограф і всі учасники зйомки зобов’язані залишити локацію. У разі затримки більш ніж на 10 хвилин орендар виплачує грошове стягнення в розмірі вартості 1 години оренди.

Після закінчення зйомки орендар зобов’язаний залишити знімальний майданчик у тому ж вигляді, у якому він був до початку зйомки. Це означає, що клієнт повинен вимкнути обладнання і поставити його на місце, пересунути на місце меблі, а також скласти реквізит і декор.

Якщо необхідно прибрати з локації габаритний реквізит, це заздалегідь узгоджується з адміністратором і передбачає додаткову плату.

Вхід до студії можливий тільки у змінному взутті. Його можна принести із собою або скористатися бахілами. Взуття моделі та знімальної команди повинно бути сухим і чистим.

Перебування тварин у залі можливе тільки за попередньою домовленістю. Збитки, які були завдані тваринами, оплачує клієнт.

Світлові насадки не можна міняти самостійно — потрібно обов’язково звертатися до адміністратора студії.

Якщо сюжет фотосесії передбачає використання снігу, борошна, сіна, конфетті, хлопавки та подібного реквізиту й передбачає подальше прибирання, це необхідно погоджувати з адміністрацією. У цьому випадку стягується додаткова плата за прибирання приміщення (від 500 грн). Якщо питання не узгоджене з адміністратором, стягується штраф у розмірі 500 грн і 500 грн за прибирання. У разі проведення подібних зйомок час зйомки зменшується за рахунок прибирання залу.

У разі падіння обладнання необхідно виплатити штраф у розмірі 500 грн і сплатити повну вартість ремонту обладнання.

У разі пошкодження реквізиту клієнт виплачує грошове стягнення (500 грн) і додатково оплачує вартість ремонту, заміни або хімчистки.

Якщо кількість осіб у знімальній групі:
від 8 до 14 — доплата 20%;
більше 14 осіб — доплата 30%;
більше 24 осіб — доплата 50%.
Під час зйомки ню модель повинна мати при собі документи, які підтверджують її повноліття.

У кожному залі цілодобово ведеться відеоспостереження з метою безпеки.

Увага! У зв’язку із проведенням паралельних зйомок і присутністю інших знімальних команд запис чистого звуку не гарантований.

Курити й розводити відкритий вогонь на території студії заборонено. Грошове стягнення за порушення правила — 2000 грн.

Запалювати свічки можна лише у присутності адміністратора студії.
Знімати фото й відео порнографічного характеру заборонено.
Перевірка справності техніки є обов’язковою перед початком її використання.

Після закінчення часу бронювання адміністратор перевіряє справність студійного обладнання та реквізиту. У разі пошкодження обладнання та аксесуарів орендар відшкодовує вартість зіпсованого майна, а також сплачує штраф у розмірі 500 грн.

Заборонено користуватися студійними меблями, якщо модель перед зйомкою використовує крем або олію (для засмаги тощо), яка може призвести до пошкодження покриття меблів (плями на тканині, оббивці) або іншого предмета інтер’єру. Недотримання цього правила передбачає виплату штрафу в розмірі 1000 грн, а також відшкодування витрат на відновлення предмета інтер’єру — від 500 грн.

Орендар повинен ознайомити із цими правилами всіх присутніх на зйомці. Клієнт також несе відповідальність за все, що відбувається на орендованій локації.

УВАГА! Адміністрація студії залишає за собою право зупинити зйомку через порушення правил. У цьому випадку кошти за оренду не повертаються клієнтові.

КУХНЯ-ГОСТИННАЯ

Галерея зала

СПАЛЬНЯ-ДУШЕВАЯ

Галерея зала

БАССЕЙН-САД

Галерея зала